Valitse sivu

B-poikien SM-sarja

Otteluohjelmat

A-lohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
Ti 30.4.Kouvolan Pallonlyöjät 1-Imatran Pallo-Veikot14.30
Su 5.5.Hyvinkään Tahko 1-Kouvolan Pallonlyöjät 113.00 Riihimäki
Ti 7.5.Kouvolan Pallonlyöjät 2-Hyvinkään Tahko 118.00
To 9.5.Hyvinkään Tahko 2-Hyvinkään Tahko 118.00
La 11.5.Hyvinkään Tahko 1-Hyvinkään Tahko 215.00
Ma 13.5.Imatran Pallo-Veikot-Hyvinkään Tahko 118.00
Ma 13.5.Hyvinkään Tahko 2-Kouvolan Pallonlyöjät 118.00
Pe 17.5.Kouvolan Pallonlyöjät 1-Kouvolan Pallonlyöjät 218.00
Pe 17.5.Hyvinkään Tahko 1-Imatran Pallo-Veikot18.00
Ma 20.5.Imatran Pallo-Veikot-Kouvolan Pallonlyöjät 118.00
Ti 21.5.Kouvolan Pallonlyöjät 2-Hyvinkään Tahko 218.00
Pe 24.5.Hyvinkään Tahko 2-Imatran Pallo-Veikot18.00
Su 26.5.Hyvinkään Tahko 1-Kouvolan Pallonlyöjät 213.00
Ma 27.5.Kouvolan Pallonlyöjät 2-Kouvolan Pallonlyöjät 118.00
Ke 29.5.Hyvinkään Tahko 2-Kouvolan Pallonlyöjät 218.00
Su 2.6.Imatran Pallo-Veikot-Kouvolan Pallonlyöjät 218.00
To 6.6.Kouvolan Pallonlyöjät 1-Hyvinkään Tahko 218.00
Ti 11.6.Kouvolan Pallonlyöjät 2-Imatran Pallo-Veikot18.00
To 13.6.Imatran Pallo-Veikot-Hyvinkään Tahko 218.00
Pe 14.6.Kouvolan Pallonlyöjät 1-Hyvinkään Tahko 118.00
Ma 17.6.Imatran Pallo-Veikot-Ulvilan Pesä-Veikot18.00

B-lohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo 
La 4.5.Turku-Pesis-Alajärvi15.00Laitila
Ma 6.5.Alajärven Ankkurit-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
To 9.5.Manse PP, Tampere-Ulvilan Pesä-Veikot18.00
Ma 13.5.Turku-Pesis-Manse PP, Tampere18.00
Pe 17.5.Ulvilan Pesä-Veikot-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Pe 17.5.Alajärven Ankkurit-Turku-Pesis18.00
Su 19.5.Turku-Pesis-Seinäjoen Maila-Jussit15.00
Ti 21.5.Alajärven Ankkurit-Ulvilan Pesä-Veikot18.00
Ti 21.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Manse PP, Tampere18.00
Pe 24.5.Ulvilan Pesä-Veikot-Turku-Pesis18.00
Su 26.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Turku-Pesis17.00
Ti 28.5.Manse PP, Tampere-Turku-Pesis18.00Jokioisilla
Ke 29.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Alajärven Ankkurit18.00
Ma 3.6.Turku-Pesis-Ulvilan Pesä-Veikot18.00
Ti 4.6.Ulvilan Pesä-Veikot-Manse PP, Tampere18.00
To 6.6.Alajärven Ankkurit-Manse PP, Tampere18.00
Pe 7.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Ulvilan Pesä-Veikot18.00
Ti 11.6.Ulvilan Pesä-Veikot-Alajärven Ankkurit18.00
Ti 11.6.Manse PP, Tampere-Seinäjoen Maila-Jussit18.00Ruovedellä
Pe 14.6.Manse PP, Tampere-Alajärven Ankkurit18.00
Ma 17.6.Imatran Pallo-Veikot-Ulvilan Pesä-Veikot18.00

C-lohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo 
Ma 6.5.Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit-Kiteen Pallo -9018.00
Ti 7.5.Joensuun Maila-Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit18.00
Ti 7.5.Kiteen Pallo -90-Sotkamon Jymy18.00
Ke 8.5.Siilinjärven Pesis-Sotkamon Jymy18.00
Ma 13.5.Joensuun Maila-Sotkamon Jymy18.00
Ma 13.5.Kiteen Pallo -90-Siilinjärven Pesis18.00
To 16.5.Sotkamon Jymy-Joensuun Maila18.00
Pe 17.5.Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit-Siilinjärven Pesis18.00
Ti 21.5.Joensuun Maila-Kiteen Pallo -9018.00
To 23.5.Sotkamon Jymy-Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit18.00
To 23.5.Siilinjärven Pesis-Joensuun Maila18.00
Ti 28.5.Kiteen Pallo -90-Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit18.00
Pe 31.5.Joensuun Maila-Siilinjärven Pesis18.00
Ma 3.6.Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit-Joensuun Maila18.00
Ma 3.6.Sotkamon Jymy-Kiteen Pallo -9018.00
Ti 4.6.Siilinjärven Pesis-Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit18.00
Pe 7.6.Sotkamon Jymy-Siilinjärven Pesis18.00
Ma 10.6.Kiteen Pallo -90-Joensuun Maila18.00
Ti 11.6.Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit-Sotkamon Jymy18.00
To 13.6.Siilinjärven Pesis-Kiteen Pallo -9018.00
Ma 17.6.Kiteen Pallo-90-Oulun Lippo Juniorit18.00

D-lohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo 
Su 5.5.Veteli Pesis-Pattijoen Urheilijat, Raahe14.00
Ti 7.5.Kempeleen Kiri-Veteli Pesis18.00
Ti 7.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Oulun Lippo Juniorit18.00
La 11.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Haapajärven Pesä-Kiilat13.00
Ma 13.5.Kempeleen Kiri-Oulun Lippo Juniorit18.00
Pe 17.5.Veteli Pesis-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
Ti 21.5.Oulun Lippo Juniorit-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
Ti 21.5.Kempeleen Kiri-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
Ke 22.5.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kempeleen Kiri18.00
Pe 24.5.Oulun Lippo Juniorit-Veteli Pesis18.00
Ti 28.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Veteli Pesis18.00
Pe 31.5.Kempeleen Kiri-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
Su 2.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Veteli Pesis17.00Kärsämäellä
Ma 3.6.Oulun Lippo Juniorit-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
To 6.6.Oulun Lippo Juniorit-Kempeleen Kiri18.00
Ti 11.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Oulun Lippo Juniorit18.00
Ti 11.6.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kempeleen Kiri18.00
To 13.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
To 13.6.Veteli Pesis-Oulun Lippo Juniorit18.00
Pe 14.6.Veteli Pesis-Kempeleen Kiri18.00Halsualla
Ma 17.6.C3-D3, karsintapeli