Pelisarjan Itä-Lännet vihelletään käyntiin kello 18 ja kilpasarjan Itä-Lännet kello 19.30. Otteluaika on 60 minuuttia tasavuoroin. Tytöt pelaavat Niittyaron hiekkatekonurmella ja pojat Oulun DataCenter Stadionilla (Raksila).
Siirry seuraamaan poikien Itä-Lännet tästä linkistä Siirry seuraamaan tyttöjen Itä-Lännet tästä linkistäSuurleirin Itä-Länsi-joukkueet 2019
Tytöt, pelisarja, Itä
Herrala Eevi, Lippojun.
Hirvonen Viivi, ViU
Ikonen Fei, Roihu
Kokko Saara, SoJy
Korhonen Nitta, PKP
Lepola Aino, MansePP
Musku Laura, JoKo/PöU
Nättinen Emmi, KeKi
Pajunen Iida, Kirittäret
Rasinaho Fanni, OuHu
Toivonen Pinja, LaJy
Vainionkangas Lotta, TyTe
Pj. Määttä Laura, SoJy
2. pj. Törmäkangas Aliina, OuHu
Tytöt, pelisarja, Länsi
Honkaperä Eeva, PiKi-Pesis
Huovila Anni, Tahko
Juurenheimo Kitta, LP
Kartano Nea, Fera
Kuosmanen Fanni, SiKi
Kuuri-Riutta Aino, Pesäkarhut
Rekola Linnea, MyVe
Ritola Neea, PeTo
Salmela Meri, PattU
Seppälä Meeri, YK
Silfverhuth Kiia, VM
Tunkkari Carita, Ve-Vi-Pesis
Pj. Salminen Elli-Noora, Pesäkarhut
2. pj. Mattila Anni-Mari, IK
Tytöt, pelisarja, tuomarit
Pelituomari: Voigt Valter, Helsinki
Syöttötuomari: Still Topi, Rovaniemi
Kakkostuomari: Haapaniemi Pinja, Simo
Kolmostuomari: Huusko Leevi, Kempele
Takarajatuomari: Pekkarinen Lotta, Kinnula
Pojat, pelisarja, Itä
Immonen Otso, SoJy
Karppinen Eero, Roihu
Kauppinen Onni, KPL
Kumpula Eetu, NiPe
Kylmä Osku, PesäYsit/IPV
Lepola Antti, MansePP
Nykänen Antton, SiiPe
Penttilä Atte, PuPe
Remes Simo-Pekka, Espoo
Reponen Roope, PKP
Tanninen Reko, JoMa
Timonen Topias, Lippo
Pj. Kylmä Teppo, PesäYsit/IPV
2. pj. Lepola Maija, Manse PP
Pojat, pelisarja, Länsi
Kilpi Niklas, LaJy
Koivula Eetu, PattU
Korkiamäki Matias, YKV
Latvala Lauri, YPJ
Mäki-Kojola Eetu, VM
Mämmelä Tuukka, OuHu
Onnela Roni, PöU
Ranta Onni, TyTe
Ranto Aatu, SMJ
Rämö Mikke, HuVe
Särkinen Elias, AA
Viljanen Tomi, KoU
Pj. Kallio Paavo, PöU
2. pj. Latvala Tero, YPJ
Pojat, pelisarja, tuomarit
Pelituomari: Arffman Veikka, Tyrnävä
Syöttötuomari: Laulumaa Saana, Tampere
Kakkostuomari: Kesti Aino, Oulu
Kolmostuomari: Nenonen Santtu, Pomarkku
Takarajatuomari: Laulumaa Niilo, Nivala
Tytöt, kilpasarja, Itä
Erkkilä Emmi Helmi, SoJy
Höglund Charlotta, Roihu
Kaarakka Emma, SiKi
Karttunen Pinja, KeKi
Kiiski Nelly, SiiPe
Koivikko Sara, HP
Niemelä Jenny PeKi
Rissanen Aamu, JoMa
Ronkainen Venla, KeKi
Sepponen Inka, KaKa
Similä Selina, Lippojun.
Tiitto Odessa, HP-K
Pj. Säily Katri, KeKi
2. pj. Tiitto Jukka, HP-K
Tytöt, kilpasarja, Länsi
Hyny Elise, VM
Jutila Nina, YK
Kangasluoma Emmi, Virkiä
Nikola Linnea, PattU
Paatero Enni, Pesäkarhut pun.
Peräaho Kerttu, Virkiä
Rosendahl Erica, Fera
Saarni Etti, Pesäkarhut mus.
Santasalo Emmi, Mailajuniorit
Tschesmenski Mette, Tahko
Tuuri Fanni, SMJ
Winter Oona, AA
Pj. Mäkelä Jenna, Fera
2. pj. Laine Sami, Tahko
Tytöt, kilpasarja, tuomarit
Pelituomari: Tegelberg Salla, Kajaani
Syöttötuomari: Ovaskainen Kalle, Rovaniemi
Kakkostuomari: Salmi Laura, Muhos
Kolmostuomari: Rintala Roope, Tuomikylä
Takarajatuomari: Ohtamaa Viveka, Nivala
Poikien kilpasarja, Itä
Helimo Joel, MansePP
Hiltunen Eemil, Espoo
Huttunen Mico, HP
Moilanen Niklas, Kiri
Paavilainen Joel, JoKo
Parikka Niklas, LMV
Purmonen Jasperi, KiPa
Salminen Eemil, SoJy
Seppänen Roope, IPV
Toikka Perttu, HP
Tossavainen Toni, KPL
Törrönen Juho, JoMa
Pj. Häkkilä Henri, EsPe
2. pj. Veittikoski Ville, SoJy
Poikien kilpasarja, Länsi
Haatainen Julius, KeKi
Honkola Eemeli, SMJ
Huovila Väinö, HP-K
Kerola Johannes, Tahko
Kippola Elias, YK
Kjellman Niko, Lippojun.
Lassila Eemeli, ViVe
Lassila Kimi, AA
Löytökorpi Eemeli, UPV
Mortensen Miko, HalTo
Nousiainen Iikka, SiKi
Salo Santtu, KaMa
Pj. Haatainen Joni, KeKi
2. pj. Soini Juha-Pekka, SMJ
Poikien kilpasarja, tuomarit
Pelituomari: Karjalainen Kim, Helsinki
Syöttötuomari: Rothström Tom, Varkaus
Kakkostuomari: Karhinen Elias, Joensuu
Kolmostuomari: Rantomaa Oskari, Loimaa
Takarajatuomari: Kinnunen Stina, Joensuu