Leiriorganisaatio
Tehtävä Nimi EMAIL
Leirin johtaja Heidi Helanen heidi.helanen@gmail.com
Majoitustilat Satu Virtanen satu_virtanen@hotmail.com
Majoitus- ja Talkoovastaava Suvi Viinikanoja suviinikanoja@gmail.com
Kilpailupäällikkö Ninni Fasse ninni.fasse98@gmail.com
Tuomarileirin johtaja Siiri Hietaharju siiri.hietaharju@gmail.com
Huoltovastaava Joonas Rajala rajalajoonas91@gmail.com
Ruokahuolto Saku Alatalo saku-13@hotmail.com
Ruokailu Katja Heikkilä katja.k.heikkila@gmail.com
Turvallisuusvastaava Seppo Rasinkangas rasinkangasseppo@gmail.com
Talous, hankinnat ja leiripassit Esa Pietiläinen esa.pietilainen@live.com

Pesisleirit

Leiriorganisaatio
Tehtävä Nimi EMAIL
Leirin johtaja Heidi Helanen heidi.helanen@gmail.com
Majoitustilat Satu Virtanen satu_virtanen@hotmail.com
Majoitus- ja Talkoovastaava Suvi Viinikanoja suviinikanoja@gmail.com
Kilpailupäällikkö Ninni Fasse ninni.fasse98@gmail.com
Tuomarileirin johtaja Siiri Hietaharju siiri.hietaharju@gmail.com
Huoltovastaava Joonas Rajala rajalajoonas91@gmail.com
Ruokahuolto Saku Alatalo saku-13@hotmail.com
Ruokailu Katja Heikkilä katja.k.heikkila@gmail.com
Turvallisuusvastaava Seppo Rasinkangas rasinkangasseppo@gmail.com
Talous, hankinnat ja leiripassit Esa Pietiläinen esa.pietilainen@live.com

Pesisleirit