ORGANISAATIO

Leirin johtaja: Heidi Helanen, 050 3795 585, heidi.helanen@gmail.com

Talous ja leiripassit: Esa Pietiläinen, 050 3279 523, info@lippojuniorit.fi

Majoitusvastaava: Satu Virtanen, 040 5369 978, satu_virtanen@hotmail.com

Viestintävastaava ja Itä-Länsi: Akseli Wiik, 040 8334 490, akseli.wiik@pesis.fi

Kilpailupäällikkö: Ninni Fasse, ninni.fasse98@gmail.com

Tuomarileirin johtaja: Siiri Hietaharju, siiri.hietaharju@gmail.com

Kansliavastaava: Laura Jyrinki, laura.jyrinki98@gmail.com

Ruokailuvastaava: Katja Heikkilä, katja.k.heikkila@gmail.com

Terveysturvallisuus ja ensiapu: Iita Daavittila, iita.daavittila@gmail.com

Turvallisuusvastaava: Teemu Myllyoja, teemu.myllyoja@mstc.fi

Organisaatio täydentyy lähempänä leiriä.

Itä-Länsi

Pesisleirit