Valitse sivu

Naisten suomensarja

Otteluohjelmat

Etelälohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
La 11.5.Pesä Ysit, Lappeenranta-Vihdin Pallo13.00
La 11.5.Haminan Palloilijat-Kuusankosken Puhti13.00
Su 12.5.Espoon Pesis-Roihu, Helsinki16.00
Ke 15.5.Lahden Maila-Veikot-Hyvinkään Tahko18.00
Ke 15.5.Vihdin Pallo-Espoon Pesis18.00
To 16.5.Roihu, Helsinki-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
To 16.5.Kuusankosken Puhti-Haminan Palloilijat18.00
La 18.5.Kuusankosken Puhti-Lahden Maila-Veikot13.00
Su 19.5.Vihdin Pallo-Haminan Palloilijat13.00
Ti 21.5.Hyvinkään Tahko-Espoon Pesis18.00
Ke 22.5.Vihdin Pallo-Roihu, Helsinki18.00
La 25.5.Lahden Maila-Veikot-Haminan Palloilijat15.00
La 25.5.Hyvinkään Tahko-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää13.00
La 25.5.Roihu, Helsinki-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
To 30.5.Haminan Palloilijat-Roihu, Helsinki15.00
To 30.5.Pesä Ysit, Lappeenranta-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää13.00
To 30.5.Lahden Maila-Veikot-Vihdin Pallo15.00
To 30.5.Espoon Pesis-Kuusankosken Puhti14.00
Ma 3.6.Espoon Pesis-Vihdin Pallo18.00
Ti 4.6.Roihu, Helsinki-Lahden Maila-Veikot18.00
Ti 4.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Haminan Palloilijat18.00
Ke 5.6.Kuusankosken Puhti-Hyvinkään Tahko18.00
To 6.6.Hyvinkään Tahko-Vihdin Pallo18.00
To 6.6.Espoon Pesis-Haminan Palloilijat18.00
La 8.6.Lahden Maila-Veikot-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää15.00
Su 9.6.Kuusankosken Puhti-Roihu, Helsinki13.00
Ti 11.6.Haminan Palloilijat-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
To 13.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Espoon Pesis18.00
To 13.6.Roihu, Helsinki-Hyvinkään Tahko18.00
To 13.6.Vihdin Pallo-Kuusankosken Puhti18.00
Pe 14.6.Pesä Ysit, Lappeenranta-Lahden Maila-Veikot18.00
La 15.6.Pesä Ysit, Lappeenranta-Hyvinkään Tahko13.00
La 15.6.Haminan Palloilijat-Espoon Pesis13.00
Su 16.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Kuusankosken Puhti17.00
Ke 19.6.Pesä Ysit, Lappeenranta-Haminan Palloilijat18.00
Ti 25.6.Espoon Pesis-Lahden Maila-Veikot18.00
Ti 25.6.Kuusankosken Puhti-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
To 27.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Roihu, Helsinki18.00
To 27.6.Hyvinkään Tahko-Lahden Maila-Veikot18.00
Su 30.6.Espoon Pesis-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
Su 30.6.Vihdin Pallo-Pesä Ysit, Lappeenranta13.00
Ti 2.7.Hyvinkään Tahko-Haminan Palloilijat18.00
Ke 3.7.Pesä Ysit, Lappeenranta-Kuusankosken Puhti18.00
To 4.7.Vihdin Pallo-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
Ke 10.7.Haminan Palloilijat-Vihdin Pallo18.00
Ke 10.7.Pesä Ysit, Lappeenranta-Roihu, Helsinki18.00
To 11.7.Lahden Maila-Veikot-Kuusankosken Puhti18.00
To 11.7.Espoon Pesis-Hyvinkään Tahko18.00
To 11.7.Haminan Palloilijat-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
La 13.7.Vihdin Pallo-Lahden Maila-Veikot13.00
La 13.7.Hyvinkään Tahko-Roihu, Helsinki13.00
Su 14.7.Kuusankosken Puhti-Espoon Pesis13.00
To 18.7.Hyvinkään Tahko-Kuusankosken Puhti18.00
To 18.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
Su 21.7.Lahden Maila-Veikot-Roihu, Helsinki12.00
Su 28.7.Roihu, Helsinki-Espoon Pesis17.00
Su 28.7.Vihdin Pallo-Hyvinkään Tahko13.00
Su 28.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Lahden Maila-Veikot17.00
Ti 30.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Hyvinkään Tahko18.00
Ti 30.7.Roihu, Helsinki-Haminan Palloilijat18.00
Ke 31.7.Kuusankosken Puhti-Vihdin Pallo18.00
Ke 31.7.Lahden Maila-Veikot-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
To 1.8.Espoon Pesis-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
La 3.8.Pesä Ysit, Lappeenranta-Espoon Pesis13.00
La 3.8.Haminan Palloilijat-Lahden Maila-Veikot13.00
La 3.8.Roihu, Helsinki-Kuusankosken Puhti15.00
Ti 6.8.Hyvinkään Tahko-Pesä Ysit, Lappeenranta18.00
To 8.8.Roihu, Helsinki-Vihdin Pallo18.00
To 8.8.Kuusankosken Puhti-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
La 10.8.Haminan Palloilijat-Hyvinkään Tahko15.00
La 10.8.Lahden Maila-Veikot-Espoon Pesis15.00
La 10.8.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Vihdin Pallo15.00
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Keskilohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
La 11.5.Lapuan Virkiä-Nurmon Jymy15.00
Ti 14.5.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Nurmon Jymy18.00
Ti 14.5.Vimpelin VetoSeinäjoen Maila-Jussit18.00
Ke 15.5.Joensuun Maila-Viinijärven Urheilijat18.00
La 18.5.Joensuun Maila-Ylihärmän Pesis-Junkkarit15.00
La 18.5.Siilinjärven Pesis-Ilmajoen Kisailijat15.00
Su 19.5.Viinijärven Urheilijat-Ylihärmän Pesis-Junkkarit13.00
Su 19.5.Puijon Pesis, Kuopio-Ilmajoen Kisailijat15.00
Su 19.5.Jyväskylän Pesis-Lapuan Virkiä13.00
Ke 22.5.Vimpelin Veto-Nurmon Jymy18.00
La 25.5.Joensuun Maila-Vimpelin Veto13.00
La 25.5.Jyväskylän Pesis-Siilinjärven Pesis15.00
La 25.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Viinijärven Urheilijat17.00
Su 26.5.Puijon Pesis, Kuopio-Vimpelin Veto15.00
Su 26.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Lapuan Virkiä13.00
Su 26.5.Ilmajoen Kisailijat-Viinijärven Urheilijat13.00
Ke 29.5.Ilmajoen Kisailijat-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Ke 29.5.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Lapuan Virkiä18.00
To 30.5.Siilinjärven Pesis-Jyväskylän Pesis15.00
Ti 4.6.Viinijärven Urheilijat-Jyväskylän Pesis18.00
Ti 4.6.Vimpelin Veto-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Ke 5.6.Nurmon Jymy-Lapuan Virkiä18.00
To 6.6.Siilinjärven Pesis-Joensuun Maila18.00
La 8.6.Vimpelin Veto-Viinijärven Urheilijat15.00
La 8.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Nurmon Jymy13.00
Su 9.6.Lapuan Virkiä-Puijon Pesis, Kuopio16.00
Su 9.6.Jyväskylän Pesis-Viinijärven Urheilijat13.00
Ti 11.6.Nurmon Jymy-Ilmajoen Kisailijat18.00
Ti 11.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Ylihärmän Pesis-Junkkarit18.00
Ke 12.6.Viinijärven Urheilijat-Joensuun Maila18.00
To 13.6.Jyväskylän Pesis-Siilinjärven Pesis18.00
La 15.6.Puijon Pesis, Kuopio-Nurmon Jymy16.00
La 15.6.Vimpelin Veto-Siilinjärven Pesis15.00
La 15.6.Joensuun Maila-Jyväskylän Pesis13.00
La 15.6.Lapuan Virkiä-Seinäjoen Maila-Jussit15.00
Su 16.6.Viinijärven Urheilijat-Nurmon Jymy13.00
Su 16.6.Ilmajoen Kisailijat-Vimpelin Veto13.00
Ke 19.6.Puijon Pesis, Kuopio-Joensuun Maila18.00
Ke 19.6.Ilmajoen Kisailijat-Lapuan Virkiä18.00
To 20.6.Viinijärven Urheilijat-Puijon Pesis, Kuopio18.00
Ke 26.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Ilmajoen Kisailijat18.00
To 27.6.Siilinjärven Pesis-Puijon Pesis, Kuopio18.00
La 29.6.Jyväskylän Pesis-Joensuun Maila15.00
Su 30.6.Nurmon Jymy-Joensuun Maila16.00
Su 30.6.Puijon Pesis, Kuopio-Siilinjärven Pesis13.00
Ti 2.7.Siilinjärven Pesis-Viinijärven Urheilijat18.00
Ke 3.7.Ilmajoen Kisailijat-Ylihärmän Pesis-Junkkarit18.00
To 4.7.Jyväskylän Pesis-Vimpelin Veto18.00
To 4.7.Nurmon Jymy-Ylihärmän Pesis-Junkkarit18.00
Ti 9.7.Joensuun Maila-Puijon Pesis, Kuopio18.00
Ti 9.7.Nurmon Jymy-Jyväskylän Pesis18.00
Ke 10.7.Vimpelin Veto-Ilmajoen Kisailijat18.00
To 11.7.Lapuan Virkiä-Ylihärmän Pesis-Junkkarit18.00
To 11.7.Joensuun Maila-Viinijärven Urheilijat18.00
La 13.7.Seinäjoen Maila-Jussit-Siilinjärven Pesis16.00
La 13.7.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Jyväskylän Pesis13.00
Su 14.7.Lapuan Virkiä-Siilinjärven Pesis16.00
Ti 16.7.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Vimpelin Veto18.00
Ti 16.7.Lapuan Virkiä-Ilmajoen Kisailijat18.00
To 18.7.Puijon Pesis, Kuopio-Jyväskylän Pesis18.00
To 18.7.Nurmon Jymy-Vimpelin Veto18.00
La 20.7.Viinijärven Urheilijat-Lapuan Virkiä15.00
La 20.7.Puijon Pesis, Kuopio-Seinäjoen Maila-Jussit16.00
La 20.7.Siilinjärven Pesis-Ylihärmän Pesis-Junkkarit15.00
La 20.7.Jyväskylän Pesis-Ilmajoen Kisailijat15.00
Su 21.7.Joensuun Maila-Lapuan Virkiä13.00
Su 21.7.Jyväskylän Pesis-Seinäjoen Maila-Jussit12.00
Su 21.7.Siilinjärven Pesis-Nurmon Jymy15.00
Ke 24.7.Vimpelin Veto-Ylihärmän Pesis-Junkkarit18.00
La 27.7.Nurmon Jymy-Seinäjoen Maila-Jussit15.00
Ti 30.7.Puijon Pesis, Kuopio-Jyväskylän Pesis18.00
Ke 31.7.Viinijärven Urheilijat-Siilinjärven Pesis18.00
Ke 31.7.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Ilmajoen Kisailijat18.00
To 1.8.Ilmajoen Kisailijat-Nurmon Jymy18.00
La 3.8.Seinäjoen Maila-Jussit-Joensuun Maila13.00
La 3.8.Lapuan Virkiä-Vimpelin Veto15.00
Su 4.8.Ilmajoen Kisailijat-Joensuun Maila13.00
Ti 6.8.Puijon Pesis, Kuopio-Viinijärven Urheilijat18.00
Ke 7.8.Joensuun Maila-Siilinjärven Pesis18.00
Ke 7.8.Vimpelin Veto-Lapuan Virkiä18.00
To 8.8.Jyväskylän Pesis-Puijon Pesis, Kuopio18.00
To 8.8.Seinäjoen Maila-Jussit-Vimpelin Veto18.00
La 10.8.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Puijon Pesis, Kuopio15.00
Su 11.8.Nurmon Jymy-Ylihärmän Pesis-Junkkarit16.00
Ti 13.8.Viinijärven Urheilijat-Joensuun Maila17.30
Ti 13.8.Siilinjärven Pesis-Puijon Pesis, Kuopio17.30
Ti 13.8.Lapuan Virkiä-Ilmajoen Kisailijat17.30
Ti 13.8.Ylihärmän Pesis-Junkkarit-Seinäjoen Maila-Jussit17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Lounaislohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
La 11.5.Hämeenkyrön Räpsä-Kokemäen Kova-Väki14.00
La 11.5.Laitilan Jyske-Ruoveden Pirkat13.00
Ma 13.5.Pesäkarhut, Pori-Laitilan Jyske18.00
Ke 15.5.Mailajuniorit, Kankaanpää-Fera, Rauma18.00
To 16.5.Turku-Pesis-Loimaan Palloilijat18.00
To 16.5.Pesäkarhut, Pori-Ikaalisten Tarmo18.00
To 16.5.Ruoveden Pirkat-Hämeenkyrön Räpsä18.00
La 18.5.Loimaan Palloilijat-Pesäkarhut, Pori15.00
La 18.5.Kokemäen Kova-Väki-Mailajuniorit, Kankaanpää14.00
La 18.5.Ikaalisten Tarmo-Laitilan Jyske15.00
La 18.5.Fera, Rauma-Turku-Pesis17.00
Ma 20.5.Pesäkarhut, Pori-Ruoveden Pirkat18.00
Ti 21.5.Fera, Rauma-Laitilan Jyske18.00
Pe 24.5.Laitilan Jyske-Hämeenkyrön Räpsä18.00
La 25.5.Pesäkarhut, Pori-Fera, Rauma14.00
Su 26.5.Mailajuniorit, Kankaanpää-Ruoveden Pirkat13.00
Su 26.5.Turku-Pesis-Kokemäen Kova-Väki15.00
Su 26.5.Ikaalisten Tarmo-Loimaan Palloilijat15.00
Ma 27.5.Pesäkarhut, Pori-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
Ti 28.5.Loimaan Palloilijat-Laitilan Jyske18.00
Ti 28.5.Ruoveden Pirkat-Turku-Pesis18.00
Ke 29.5.Fera, Rauma-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 29.5.Hämeenkyrön Räpsä-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
To 30.5.Kokemäen Kova-Väki-Pesäkarhut, Pori16.00
Ti 4.6.Laitilan Jyske-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
Ke 5.6.Ikaalisten Tarmo-Kokemäen Kova-Väki18.00
To 6.6.Loimaan Palloilijat-Fera, Rauma18.00
To 6.6.Turku-Pesis-Hämeenkyrön Räpsä18.00
La 8.6.Loimaan Palloilijat-Kokemäen Kova-Väki12.00
Su 9.6.Hämeenkyrön Räpsä-Pesäkarhut, Pori14.00
Ma 10.6.Ruoveden Pirkat-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 12.6.Ruoveden Pirkat-Loimaan Palloilijat18.00
To 13.6.Fera, Rauma-Kokemäen Kova-Väki18.00
To 13.6.Ikaalisten Tarmo-Turku-Pesis18.00
La 15.6.Laitilan Jyske-Fera, Rauma12.00
La 15.6.Turku-Pesis-Pesäkarhut, Pori12.00
La 15.6.Ikaalisten Tarmo-Hämeenkyrön Räpsä13.00
Ma 17.6.Mailajuniorit, Kankaanpää-Ikaalisten Tarmo18.00
Ti 18.6.Mailajuniorit, Kankaanpää-Turku-Pesis18.00
Ti 18.6.Kokemäen Kova-Väki-Laitilan Jyske18.00
Ti 18.6.Ruoveden Pirkat-Fera, Rauma18.00
Ti 18.6.Hämeenkyrön Räpsä-Loimaan Palloilijat18.00
Ke 26.6.Mailajuniorit, Kankaanpää-Pesäkarhut, Pori18.00
To 27.6.Kokemäen Kova-Väki-Hämeenkyrön Räpsä18.00
Pe 28.6.Turku-Pesis-Ikaalisten Tarmo18.00
La 29.6.Kokemäen Kova-Väki-Ruoveden Pirkat14.00
Ti 2.7.Fera, Rauma-Hämeenkyrön Räpsä18.00
Ke 3.7.Loimaan Palloilijat-Turku-Pesis18.00
Ke 3.7.Ikaalisten Tarmo-Pesäkarhut, Pori18.00
To 4.7.Fera, RaumaMailajuniorit, Kankaanpää18.00
Pe 5.7.Laitilan Jyske-Pesäkarhut, Pori18.00
Ti 9.7.Hämeenkyrön Räpsä-Ruoveden Pirkat18.00
Ke 10.7.Pesäkarhut, Pori-Loimaan Palloilijat18.00
Ke 10.7.Mailajuniorit, Kankaanpää-Kokemäen Kova-Väki18.00
To 11.7.Turku-PesisFera, Rauma18.00
Pe 12.7.Laitilan Jyske-Ikaalisten Tarmo
Pe 12.7.Ruoveden Pirkat-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
La 13.7.Fera, Rauma-Pesäkarhut, Pori17.00
La 13.7.Hämeenkyrön Räpsä-Laitilan Jyske14.00
Su 14.7.Kokemäen Kova-VäkiTurku-Pesis16.00
Ma 15.7.Loimaan Palloilijat-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
Ti 16.7.Ikaalisten Tarmo-Fera, Rauma18.00
Ti 16.7.Ruoveden PirkatPesäkarhut, Pori18.00
Ke 17.7.Laitilan Jyske-Loimaan Palloilijat18.00
To 18.7.Mailajuniorit, Kankaanpää-Hämeenkyrön Räpsä18.00
To 18.7.Turku-Pesis-Ruoveden Pirkat18.00
To 18.7.Pesäkarhut, PoriKokemäen Kova-Väki18.00
La 20.7.Mailajuniorit, Kankaanpää-Laitilan Jyske13.00
La 20.7.Fera, Rauma-Loimaan Palloilijat17.00
Su 21.7.Hämeenkyrön Räpsä-Turku-Pesis14.00
Ma 22.7.Kokemäen Kova-Väki-Ikaalisten Tarmo18.00
Ma 29.7.Ikaalisten Tarmo-Ruoveden Pirkat18.00
Ti 30.7.Turku-Pesis-Mailajuniorit, Kankaanpää18.00
Ke 31.7.Hämeenkyrön Räpsä-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 31.7.Kokemäen Kova-Väki-Loimaan Palloilijat18.00
To 1.8.Laitilan Jyske-Turku-Pesis18.00
La 3.8.Kokemäen Kova-Väki-Fera, Rauma14.00
La 3.8.Loimaan Palloilijat-Ruoveden Pirkat12.00
Su 4.8.Loimaan Palloilijat-Ikaalisten Tarmo15.00
Su 4.8.Ruoveden Pirkat-Laitilan Jyske14.00
Ke 7.8.Turku-Pesis-Laitilan Jyske18.00
To 8.8.Hämeenkyrön Räpsä-Fera, Rauma18.00
To 8.8.Mailajuniorit, KankaanpääLoimaan Palloilijat18.00
Pe 9.8.Ruoveden Pirkat-Kokemäen Kova-Väki18.00
La 10.8.Pesäkarhut, Pori-Hämeenkyrön Räpsä12.00
Su 11.8.Ikaalisten Tarmo-Mailajuniorit, Kankaanpää13.00
Su 11.8.Pesäkarhut, Pori-Turku-Pesis12.00
Su 11.8.Loimaan Palloilijat-Hämeenkyrön Räpsä15.00
Ti 13.8.Laitilan Jyske-Kokemäen Kova-Väki17.30
Ti 13.8.Fera, Rauma-Ruoveden Pirkat17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Pohjoislohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
To 9.5.Kajaanin Pallokerho-Oulunsalon Vasama18.00
Ke 15.5.Kempeleen Kiri-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
Ke 15.5.Kannuksen Ura-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
La 18.5.Kannuksen Ura-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi18.00
La 18.5.Oulaisten Huima-Pattijoen Urheilijat, Raahe13.00
La 18.5.Kajaanin Pallokerho-Haapajärven Pesä-Kiilat16.00
Su 19.5.Haapajärven Pesä-Kiilat-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi15.00
Ke 22.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
To 23.5.Oulaisten Huima-Kannuksen Ura18.00
La 25.5.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Kempeleen Kiri13.00
Su 26.5.Oulunsalon Vasama-Oulaisten Huima13.00
Su 26.5.Muhoksen Pallo-Salamat-Kajaanin Pallokerho13.00
Su 26.5.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Pattijoen Urheilijat, Raahe13.00
Ke 29.5.Haapajärven Pesä-Kiilat-Oulunsalon Vasama18.00
Ke 29.5.Kempeleen Kiri-Kannuksen Ura18.00
To 30.5.Oulaisten Huima-Muhoksen Pallo-Salamat13.00
To 30.5.Kajaanin Pallokerho-Pattijoen Urheilijat, Raahe16.00
Ti 4.6.Kannuksen Ura-Oulunsalon Vasama18.00
Ke 5.6.Oulunsalon Vasama-Kempeleen Kiri18.00
Ke 5.6.Muhoksen Pallo-Salamat-Kannuksen Ura18.00
To 6.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Oulaisten Huima18.00
Pe 7.6.Kempeleen Kiri-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
Su 9.6.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Muhoksen Pallo-Salamat13.00
Ke 12.6.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Oulaisten Huima18.00
Ke 12.6.Muhoksen Pallo-Salamat-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
Su 16.6.Kempeleen Kiri-Oulaisten Huima12.00
Ti 18.6.Oulunsalon Vasama-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
Ti 18.6.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kannuksen Ura18.00
Ke 19.6.Oulaisten Huima-Kajaanin Pallokerho18.00
Ti 25.6.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Kannuksen Ura18.00
Ti 25.6.Kajaanin Pallokerho-Kempeleen Kiri18.00
To 27.6.Muhoksen Pallo-Salamat-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
To 27.6.Kempeleen Kiri-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
La 29.6.Kannuksen Ura-Muhoksen Pallo-Salamat15.00
Su 30.6.Kannuksen Ura-Kajaanin Pallokerho15.00
Ti 2.7.Oulunsalon Vasama-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
Ke 3.7.Kannuksen Ura-Kempeleen Kiri18.00
To 4.7.Kajaanin Pallokerho-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
To 4.7.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Oulunsalon Vasama18.00
La 6.7.Kajaanin Pallokerho-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi16.00
Su 7.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi12.00
Ma 8.7.Oulaisten Huima-Oulunsalon Vasama18.00
To 11.7.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kempeleen Kiri18.00
To 11.7.Oulunsalon Vasama-Kannuksen Ura18.00
Pe 12.7.Kannuksen Ura-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
La 13.7.Kempeleen Kiri-Kajaanin Pallokerho13.00
La 13.7.Muhoksen Pallo-Salamat-Oulaisten Huima15.00
Su 14.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Oulunsalon Vasama17.00
Su 14.7.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Kajaanin Pallokerho17.00
Ti 16.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kempeleen Kiri18.00
To 18.7.Oulunsalon Vasama-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
La 20.7.Muhoksen Pallo-Salamat-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi16.00
La 20.7.Haapajärven Pesä-Kiilat-Pattijoen Urheilijat, Raahe15.00
La 20.7.Kajaanin Pallokerho-Kannuksen Ura16.00
Su 21.7.Kempeleen Kiri-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi12.00
Su 28.7.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Oulaisten Huima13.00
Ti 30.7.Oulunsalon Vasama-Kajaanin Pallokerho18.00
Ke 31.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kajaanin Pallokerho18.00
Ke 31.7.Oulaisten Huima-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
La 3.8.Kempeleen Kiri-Oulunsalon Vasama13.00
La 3.8.Oulaisten Huima-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi13.00
Su 4.8.Oulunsalon Vasama-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi13.00
Su 4.8.Kajaanin Pallokerho-Oulaisten Huima16.00
Su 4.8.Haapajärven Pesä-Kiilat-Muhoksen Pallo-Salamat15.00
Ti 6.8.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kannuksen Ura18.00
Ti 6.8.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
To 8.8.Muhoksen Pallo-Salamat-Kempeleen Kiri18.00
To 8.8.Kannuksen Ura-Oulaisten Huima18.00
La 10.8.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Haapajärven Pesä-Kiilat13.00
Su 11.8.Muhoksen Pallo-Salamat-Oulunsalon Vasama15.00
Su 11.8.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kajaanin Pallokerho15.00
Su 11.8.Oulaisten Huima-Kempeleen Kiri15.00
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Naisten suomensarjan lohkojako ja sarjajärjestelmä

Lataa tiedosto kuvakkeesta.

Yhteistyökumppanimme