Valitse sivu

Miesten suomensarja

Otteluohjelmat

Etelälohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
La 11.5.Loimaan Palloilijat-Turku-Pesis16.00
La 11.5.Puna-Mustat, Helsinki-Jokioisten Koetus juniorit15.00
La 11.5.Jokioisten Koetus-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää16.00
Ke 15.5.Hyvinkään Tahko-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 15.5.Turku-Pesis-Jokioisten Koetus18.00
Pe 17.5.Ikaalisten Tarmo-Loimaan Palloilijat18.00
La 18.5.Jokioisten Koetus juniorit-Hyvinkään Tahko15.00
Ke 22.5.Puna-Mustat, Helsinki-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
Ke 22.5.Jokioisten Koetus juniorit-Loimaan Palloilijat18.00
To 23.5.Ikaalisten Tarmo-Jokioisten Koetus18.00
La 25.5.Hyvinkään Tahko-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää13.00
La 25.5.Loimaan Palloilijat-Ikaalisten Tarmo16.00
Su 26.5.Jokioisten Koetus-Jokioisten Koetus juniorit16.00
Ti 28.5.Hyvinkään Tahko-Jokioisten Koetus18.00
Ke 29.5.Jokioisten Koetus juniorit-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
To 30.5.Turku-Pesis-Hyvinkään Tahko15.00
To 30.5.Ikaalisten Tarmo-Puna-Mustat, Helsinki15.00
To 30.5.Jokioisten Koetus-Loimaan Palloilijat16.00
Ke 5.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Loimaan Palloilijat18.00
La 8.6.Loimaan Palloilijat-Puna-Mustat, Helsinki16.00
La 8.6.Turku-Pesis-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää15.00
Su 9.6.Jokioisten Koetus-Hyvinkään Tahko16.00
Ke 12.6.Puna-Mustat, Helsinki-Hyvinkään Tahko18.00
Ke 12.6.Jokioisten Koetus juniorit-Turku-Pesis18.00
Ke 12.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Ikaalisten Tarmo18.00
La 15.6.Ikaalisten Tarmo-Jokioisten Koetus juniorit17.00
La 15.6.Turku-Pesis-Puna-Mustat, Helsinki15.00
Su 16.6.Hyvinkään Tahko-Loimaan Palloilijat13.00
Ti 18.6.Jokioisten Koetus juniorit-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 19.6.Loimaan Palloilijat-Turku-Pesis18.00
Ke 19.6.Puna-Mustat, Helsinki-Jokioisten Koetus18.00
To 27.6.Ikaalisten Tarmo-Hyvinkään Tahko18.00
Pe 28.6.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Jokioisten Koetus18.00
La 29.6.Turku-Pesis-Loimaan Palloilijat15.00
La 29.6.Jokioisten Koetus juniorit-Puna-Mustat, Helsinki15.00
Su 30.6.Ikaalisten Tarmo-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää15.00
Ke 10.7.Hyvinkään Tahko-Jokioisten Koetus juniorit18.00
Ke 10.7.Jokioisten Koetus-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 10.7.Puna-Mustat, Helsinki-Turku-Pesis18.00
To 11.7.Loimaan Palloilijat-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää18.00
La 13.7.Turku-Pesis-Jokioisten Koetus juniorit15.00
Su 14.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Hyvinkään Tahko15.00
Ke 17.7.Hyvinkään Tahko-Turku-Pesis18.00
La 20.7.Puna-Mustat, Helsinki-Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää15.00
La 20.7.Turku-Pesis-Loimaan Palloilijat15.00
Ke 24.7.Jokioisten Koetus juniorit-Ikaalisten Tarmo18.00
Pe 26.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Puna-Mustat, Helsinki18.00
La 27.7.Ikaalisten Tarmo-Turku-Pesis15.00
Su 28.7.Loimaan Palloilijat-Jokioisten Koetus15.00
Su 28.7.Puna-Mustat, Helsinki-Ikaalisten Tarmo15.00
Su 28.7.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Jokioisten Koetus juniorit13.00
Ke 31.7.Turku-Pesis-Ikaalisten Tarmo18.00
Ke 31.7.Jokioisten Koetus-Hyvinkään Tahko18.00
Pe 2.8.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Turku-Pesis18.00
La 3.8.Loimaan Palloilijat-Hyvinkään Tahko16.00
La 3.8.Ikaalisten Tarmo-Jokioisten Koetus juniorit15.00
La 3.8.Jokioisten Koetus-Puna-Mustat, Helsinki16.00
Su 4.8.Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää-Puna-Mustat, Helsinki15.00
Ke 7.8.Puna-Mustat, Helsinki-Loimaan Palloilijat18.00
To 8.8.Jokioisten Koetus juniorit-Jokioisten Koetus18.00
La 10.8.Hyvinkään Tahko-Jokioisten Koetus13.00
Ti 13.8.Hyvinkään Tahko-Puna-Mustat, Helsinki17.30
Ti 13.8.Jokioisten Koetus-Turku-Pesis17.30
Ti 13.8.Loimaan Palloilijat-Jokioisten Koetus juniorit17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Itälohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
Pe 10.5.Puijon Pesis, Kuopio-Kouvolan Pallonlyöjät18.00
La 11.5.Lahden Maila-Veikot-Jyväskylän Lohi16.00
La 11.5.Juvan Nuorisopesis-Kouvolan Pallonlyöjät16.00
La 11.5.Puijon Pesis, Kuopio-Imatran Pallo-Veikot16.00
Su 12.5.Kiteen Pallo -90-Joensuun Maila15.00
Ke 15.5.Imatran Pallo-Veikot-Kouvolan Pallonlyöjät18.00
La 18.5.Kouvolan Pallonlyöjät-Kiteen Pallo -9014.00
Su 19.5.Jyväskylän Lohi-Juvan Nuorisopesis14.00
Su 19.5.Lahden Maila-Veikot-Kiteen Pallo -9016.00
Su 19.5.Joensuun Maila-Puijon Pesis, Kuopio13.00
La 25.5.Puijon Pesis, Kuopio-Lahden Maila-Veikot16.00
La 25.5.Juvan Nuorisopesis-Imatran Pallo-Veikot16.00
La 25.5.Jyväskylän Lohi-Kouvolan Pallonlyöjät14.00
To 30.5.Juvan Nuorisopesis-Joensuun Maila16.00
To 30.5.Imatran Pallo-Veikot-Lahden Maila-Veikot17.00
Ke 5.6.Puijon Pesis, Kuopio-Jyväskylän Lohi18.00
Ke 5.6.Joensuun Maila-Kiteen Pallo -9018.00
Ke 5.6.Imatran Pallo-Veikot-Juvan Nuorisopesis18.00
Ke 5.6.Lahden Maila-Veikot-Kouvolan Pallonlyöjät18.00
La 8.6.Joensuun Maila-Lahden Maila-Veikot13.00
La 8.6.Jyväskylän Lohi-Imatran Pallo-Veikot14.00
La 8.6.Juvan Nuorisopesis-Puijon Pesis, Kuopio16.00
Su 9.6.Kiteen Pallo -90-Lahden Maila-Veikot15.00
Ke 12.6.Kiteen Pallo -90-Imatran Pallo-Veikot18.00
Ke 12.6.Lahden Maila-Veikot-Juvan Nuorisopesis18.00
Pe 14.6.Jyväskylän Lohi-Puijon Pesis, Kuopio18.00
La 15.6.Juvan Nuorisopesis-Kiteen Pallo -9016.00
Su 16.6.Joensuun Maila-Imatran Pallo-Veikot13.00
Ti 18.6.Kouvolan Pallonlyöjät-Lahden Maila-Veikot18.00
To 27.6.Imatran Pallo-Veikot-Puijon Pesis, Kuopio18.00
La 29.6.Jyväskylän Lohi-Lahden Maila-Veikot14.00
La 29.6.Kouvolan Pallonlyöjät-Juvan Nuorisopesis14.00
Ti 2.7.Kouvolan Pallonlyöjät-Jyväskylän Lohi18.00
Ke 3.7.Joensuun Maila-Kiteen Pallo -9018.00
Ke 10.7.Lahden Maila-Veikot-Imatran Pallo-Veikot18.00
Ke 10.7.Puijon Pesis, Kuopio-Joensuun Maila18.00
Ke 10.7.Juvan Nuorisopesis-Jyväskylän Lohi18.00
La 13.7.Kiteen Pallo -90-Jyväskylän Lohi15.00
La 13.7.Joensuun Maila-Kouvolan Pallonlyöjät13.00
Su 14.7.Kiteen Pallo -90-Kouvolan Pallonlyöjät15.00
Su 14.7.Imatran Pallo-Veikot-Juvan Nuorisopesis17.00
Ke 17.7.Kouvolan Pallonlyöjät-Imatran Pallo-Veikot18.00
La 20.7.Joensuun Maila-Juvan Nuorisopesis13.00
La 20.7.Kouvolan Pallonlyöjät-Puijon Pesis, Kuopio14.00
La 20.7.Jyväskylän Lohi-Kiteen Pallo -9014.00
Su 21.7.Lahden Maila-Veikot-Puijon Pesis, Kuopio16.00
Su 21.7.Joensuun Maila-Jyväskylän Lohi13.00
Ke 24.7.Puijon Pesis, Kuopio-Kiteen Pallo -9018.00
Pe 26.7.Jyväskylän Lohi-Joensuun Maila18.00
La 27.7.Imatran Pallo-Veikot-Kiteen Pallo -9013.00
La 27.7.Juvan Nuorisopesis-Lahden Maila-Veikot16.00
Ke 31.7.Kiteen Pallo -90-Puijon Pesis, Kuopio18.00
Pe 2.8.Lahden Maila-Veikot-Joensuun Maila18.00
La 3.8.Kouvolan Pallonlyöjät-Joensuun Maila14.00
La 3.8.Imatran Pallo-Veikot-Jyväskylän Lohi13.00
La 3.8.Puijon Pesis, Kuopio-Juvan Nuorisopesis16.00
Ke 7.8.Kiteen Pallo -90-Joensuun Maila18.00
Ke 7.8.Juvan Nuorisopesis-Imatran Pallo-Veikot18.00
Ke 7.8.Kouvolan Pallonlyöjät-Lahden Maila-Veikot18.00
Ke 7.8.Puijon Pesis, Kuopio-Jyväskylän Lohi18.00
Ke 14.8.Kiteen Pallo -90-Juvan Nuorisopesis17.30
Ke 14.8.Jyväskylän Lohi-Puijon Pesis, Kuopio17.30
Ke 14.8.Imatran Pallo-Veikot-Joensuun Maila17.30
Ke 14.8.Lahden Maila-Veikot-Kouvolan Pallonlyöjät17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Länsilohko

Länsilohko    
PvmKotijoukkueVierasjoukkueKlo
La 11.5.Vimpelin Veto-Ylistaron Kilpa-Veljet16.00
Su 12.5.Kannuksen Ura-Veteli Pesis15.00
Su 12.5.Alavuden Peli-Veikot-Alajärven Ankkurit15.00
Ke 15.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Peräseinäjoen Toive18.00
La 18.5.Alajärven Ankkurit-Kannuksen Ura14.00
La 18.5.Veteli Pesis-Seinäjoen Maila-Jussit15.00
La 18.5.Vimpelin Veto-Peräseinäjoen Toive16.00
Su 19.5.Ylistaron Kilpa-Veljet-Alavuden Peli-Veikot15.00
Ke 22.5.Kannuksen Ura-Ylistaron Kilpa-Veljet18.00
La 25.5.Vimpelin Veto-Alavuden Peli-Veikot16.00
La 25.5.Seinäjoen Maila-Jussit-Alajärven Ankkurit15.00
La 25.5.Peräseinäjoen Toive-Veteli Pesis15.00
Ke 29.5.Alavuden Peli-Veikot-Kannuksen Ura18.00
To 30.5.Veteli Pesis-Vimpelin Veto13.00
To 30.5.Ylistaron Kilpa-Veljet-Seinäjoen Maila-Jussit16.00
To 30.5.Alajärven Ankkurit-Peräseinäjoen Toive17.00
Ti 4.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Alavuden Peli-Veikot18.00
Ti 4.6.Veteli Pesis-Alajärven Ankkurit18.00
Ke 5.6.Vimpelin Veto-Kannuksen Ura18.00
Ke 5.6.Peräseinäjoen Toive-Ylistaron Kilpa-Veljet18.00
La 8.6.Alajärven Ankkurit-Vimpelin Veto14.00
La 8.6.Alavuden Peli-Veikot-Peräseinäjoen Toive14.00
La 8.6.Ylistaron Kilpa-Veljet-Veteli Pesis15.00
Ti 11.6.Ylistaron Kilpa-Veljet-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Ti 11.6.Kannuksen Ura-Veteli Pesis18.00
Ke 12.6.Vimpelin Veto-Alajärven Ankkurit18.00
To 13.6.Peräseinäjoen Toive-Alavuden Peli-Veikot18.00
La 15.6.Veteli Pesis-Alavuden Peli-Veikot15.00
Su 16.6.Seinäjoen Maila-Jussit-Vimpelin Veto15.00
Su 16.6.Alajärven Ankkurit-Ylistaron Kilpa-Veljet17.00
To 20.6.Kannuksen Ura-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Ti 25.6.Veteli Pesis-Kannuksen Ura18.00
Ke 26.6.Alajärven Ankkurit-Alavuden Peli-Veikot18.00
La 29.6.Alavuden Peli-Veikot-Ylistaron Kilpa-Veljet14.00
Ke 3.7.Ylistaron Kilpa-Veljet-Vimpelin Veto18.00
Ti 9.7.Seinäjoen Maila-Jussit-Veteli Pesis18.00
La 13.7.Veteli Pesis-Peräseinäjoen Toive15.00
La 13.7.Ylistaron Kilpa-Veljet-Kannuksen Ura15.00
Su 14.7.Alavuden Peli-Veikot-Vimpelin Veto15.00
Su 14.7.Alajärven Ankkurit-Seinäjoen Maila-Jussit17.00
Ke 17.7.Seinäjoen Maila-Jussit-Ylistaron Kilpa-Veljet18.00
To 18.7.Veteli Pesis-Kannuksen Ura18.00
La 20.7.Vimpelin Veto-Veteli Pesis16.00
La 20.7.Peräseinäjoen Toive-Alajärven Ankkurit15.00
Su 21.7.Peräseinäjoen Toive-Vimpelin Veto15.00
To 25.7.Alavuden Peli-Veikot-Peräseinäjoen Toive18.00
La 27.7.Vimpelin Veto-Alajärven Ankkurit16.00
La 27.7.Seinäjoen Maila-Jussit-Ylistaron Kilpa-Veljet15.00
Su 28.7.Kannuksen Ura-Peräseinäjoen Toive15.00
Ke 31.7.Alavuden Peli-Veikot-Seinäjoen Maila-Jussit18.00
Ke 31.7.Kannuksen Ura-Alajärven Ankkurit18.00
To 1.8.Ylistaron Kilpa-Veljet-Peräseinäjoen Toive18.00
La 3.8.Kannuksen Ura-Vimpelin Veto15.00
La 3.8.Alajärven Ankkurit-Veteli Pesis14.00
Ke 7.8.Ylistaron Kilpa-Veljet-Alajärven Ankkurit18.00
Ke 7.8.Peräseinäjoen Toive-Alavuden Peli-Veikot18.00
To 8.8.Seinäjoen Maila-Jussit-Kannuksen Ura18.00
La 10.8.Alavuden Peli-Veikot-Veteli Pesis14.00
La 10.8.Vimpelin Veto-Seinäjoen Maila-Jussit16.00
Su 11.8.Peräseinäjoen Toive-Kannuksen Ura15.00
Ke 14.8.Alajärven Ankkurit-Vimpelin Veto17.30
Ke 14.8.Kannuksen Ura-Alavuden Peli-Veikot17.30
Ke 14.8.Peräseinäjoen Toive-Seinäjoen Maila-Jussit17.30
Ke 14.8.Veteli Pesis-Ylistaron Kilpa-Veljet17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Pohjoislohko

PvmKotijoukkue VierasjoukkueKlo
Ke 15.5.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula18.00
La 18.5.Muhoksen Pallo-Salamat-Suomussalmen Rasti17.00
La 18.5.Oulun Lippo Juniorit-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi13.00
La 18.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kempeleen Kiri16.00
Su 19.5.Sotkamon Jymy-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula13.00
Ke 22.5.Muhoksen Pallo-Salamat-Oulun Lippo Juniorit18.00
To 23.5.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
La 25.5.Suomussalmen Rasti-Haapajärven Pesä-Kiilat14.00
La 25.5.Kempeleen Kiri-Muhoksen Pallo-Salamat13.00
Su 26.5.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Haapajärven Pesä-Kiilat16.00
Su 26.5.Oulun Lippo Juniorit-Sotkamon Jymy12.00
To 30.5.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Suomussalmen Rasti15.00
To 30.5.Haapajärven Pesä-Kiilat-Kempeleen Kiri17.00
To 30.5.Muhoksen Pallo-Salamat-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula17.00
To 30.5.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Sotkamon Jymy14.00
Su 2.6.Suomussalmen Rasti-Oulun Lippo Juniorit14.00
Su 2.6.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Kempeleen Kiri15.00
Ke 5.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Oulun Lippo Juniorit18.00
Ke 5.6.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula18.00
La 8.6.Kempeleen Kiri-Suomussalmen Rasti13.00
La 8.6.Sotkamon Jymy-Haapajärven Pesä-Kiilat13.00
La 8.6.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Muhoksen Pallo-Salamat15.00
Su 9.6.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Suomussalmen Rasti14.00
Ke 12.6.Suomussalmen Rasti-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
Ke 12.6.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Sotkamon Jymy18.00
Ke 12.6.Oulun Lippo Juniorit-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
La 15.6.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi13.00
La 15.6.Suomussalmen Rasti-Pattijoen Urheilijat, Raahe14.00
Su 16.6.Haapajärven Pesä-Kiilat-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi14.00
Su 16.6.Sotkamon Jymy-Pattijoen Urheilijat, Raahe13.00
Su 16.6.Muhoksen Pallo-Salamat-Kempeleen Kiri17.00
Ti 18.6.Kempeleen Kiri-Oulun Lippo Juniorit18.00
Ke 26.6.Oulun Lippo Juniorit-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
La 29.6.Suomussalmen Rasti-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi14.00
La 29.6.Kempeleen Kiri-Haapajärven Pesä-Kiilat13.00
La 29.6.Oulun Lippo Juniorit-Muhoksen Pallo-Salamat13.00
Su 30.6.Sotkamon Jymy-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi13.00
Ti 2.7.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Oulun Lippo Juniorit18.00
Ke 3.7.Haapajärven Pesä-Kiilat-Sotkamon Jymy18.00
Ke 3.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
Ke 10.7.Sotkamon Jymy-Suomussalmen Rasti18.00
Ke 10.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Oulun Lippo Juniorit18.00
To 11.7.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Kempeleen Kiri18.00
La 13.7.Oulun Lippo Juniorit-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula13.00
Su 14.7.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Sotkamon Jymy13.00
Su 14.7.Muhoksen Pallo-Salamat-Pattijoen Urheilijat, Raahe17.00
Ke 17.7.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
To 18.7.Sotkamon Jymy-Kempeleen Kiri18.00
To 18.7.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Muhoksen Pallo-Salamat18.00
La 20.7.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Suomussalmen Rasti13.00
La 20.7.Kempeleen Kiri-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi12.00
Su 21.7.Haapajärven Pesä-Kiilat-Suomussalmen Rasti17.00
La 27.7.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Oulun Lippo Juniorit15.00
Su 28.7.Kempeleen Kiri-Sotkamon Jymy13.00
Su 28.7.Haapajärven Pesä-Kiilat-Pattijoen Urheilijat, Raahe17.00
Ke 31.7.Kivimiehet, Ylivieskan Kuula-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
Ke 31.7.Muhoksen Pallo-Salamat-Sotkamon Jymy18.00
Ke 31.7.Oulun Lippo Juniorit-Kempeleen Kiri18.00
La 3.8.Pattijoen Urheilijat, Raahe-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi16.00
La 3.8.Suomussalmen Rasti-Kempeleen Kiri14.00
Su 4.8.Muhoksen Pallo-Salamat-Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi17.00
Su 4.8.Oulun Lippo Juniorit-Suomussalmen Rasti13.00
Ti 6.8.Kempeleen Kiri-Pattijoen Urheilijat, Raahe18.00
Ke 7.8.Muhoksen Pallo-Salamat-Haapajärven Pesä-Kiilat18.00
To 8.8.Sotkamon Jymy-Oulun Lippo Juniorit18.00
La 10.8.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula15.00
Su 11.8.Suomussalmen Rasti-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula14.00
Su 11.8.Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi-Pattijoen Urheilijat, Raahe15.00
Su 11.8.Sotkamon Jymy-Muhoksen Pallo-Salamat13.00
Ti 13.8.Kempeleen Kiri-Kivimiehet, Ylivieskan Kuula17.30
Ti 13.8.Haapajärven Pesä-Kiilat-Muhoksen Pallo-Salamat17.30
Ti 13.8.Suomussalmen Rasti-Sotkamon Jymy17.30
La 17.8.Lohkon välierä 1Alustava
Su 18.8.Lohkon välierä 2Alustava
Ke 21.8.Lohkon välierä 3 (tarvittaessa)Alustava
La 24.8.Lohkon loppuottelu 1Alustava
Su 25.8.Lohkon loppuottelu 2Alustava
Ke 28.8.Lohkon loppuottelu 3 (tarvittaessa)Alustava
La 31.9.Ykköspesiskarsinta 1Alustava
Su 1.9.Ykköspesiskarsinta 2Alustava
Ke 4.9.Ykköspesiskarsinta 3 (tarvittaessa)Alustava

Miesten suomensarjan lohkojako ja sarjajärjestelmä

Lataa tiedosto kuvakkeesta.