PESÄPALLOLIITON ETELÄINEN ALUE

Yksi yhteinen liike.

YLI-IKÄISYYSLUVAT 2021

Yli-ikäisyyslupaa koko kauden ajaksi haetaan pelaajalle, jonka on tarkoitus pelata nuoremman ikäluokan pelejä säännöllisesti kauden aikana.

Täytä hakemus

Aluvastaava käsittelee hakemukset ja tiedottaa päätöksistä viiden arkipäivän sisällä hakuajasta. Hyväksytyt päätökset tiedotetaan alueiden nettisivuilla. Muissa tapauksissa hakemuksen lähettäjään otetaan yhteyttä sähköpostitse. Tarvittaessa hakemuksen käsittelyyn osallistuvat alueen kilpailutiimi, kilpailupäällikkö, Timo Lamminen, Juha Kuoppala ja Mikko Huotari.

 

 
Seura Nimi Ikä
HP Elmeri Muukka 2008
HP Elias Tani 2010
HP Sami Ylämäki 2010
HuVe Inka Sillanpää 2006
HuVe Rasmus Luoma-Aho 2004
HuVe Piitu Seuranen 2010
HuVe Emma Kivilä 2004
Janakkalan Jana Anna Kataja 2010
Janakkalan Jana Laitinen Sanni 2006
Janakkalan Jana Matilda Kouhia 2010
Janakkalan Jana Pihla Väre 2010
Janakkalan Jana Sara Lohi 2010
Janakkalan Jana Sonja Ojala 2008
JoKo jr Aurora Usva 2006
JoKo jr Jiri Impola 2008
KePe Aino Kilpiniemi 2008
KePe Eevi Kaasalainen 2008
Kepe Pihla Mäkinen 2008
KiPe 06 Konsta Havukainen 2004
KiPe 06 Jan Vuollet 2008
KiPe 06 Jasper Paavola 2008
KiPe 06 Helmililja Kämäri 2010
KiPe 06 Lumi Haapaniemi 2010
KiPe06 Hannes Hujala 2006
KiPe06 Jaakko Valonen 2006
KiPe06 Minttu Heinonen 2006
KiPe06 Netta Autio 2010
KiPe06 Santeri Heikkilä 2006
KiPe06 Veeti Sainio 2004
KPL Ossi Haklin 2004
Laitilan Jyske Alex Raitio 2006
Laitilan Jyske Joona Ylitalo 2006
LMV Anna Aulasmaa 2004
LMV Inna Hakala 2006
LMV Nella Grönroos 2006
LMV Nelli Varonen 2004
LMV Olli Mäkelä 2004
LMV Roosa Karvinen 2004
LMV Santeri Laaksonen 2004
LMV Simo Flink 2004
LMV Vilja Hautaniemi 2006
LMV Venla Heini 2010
LMV Ilona Savunen 2010
LMV Nella Veijola 2010
LMV Sohvi Vehko 2010
LMV Mira Jokiranta 2010
LMV Elli Laakso 2008
LMV Miia Pirkkanen 2008
Loimaan Palloilijat Enni Molander 2006
Merimaskun Ahto Joona Suominen 2008
Merimaskun Ahto Leo Tegelberg 2008
Merimaskun Ahto Samuel Kärkkäinen 2006
MyVe Maisa Kumila 2006
MyVe Netta Leino 2006
MyVe Netta-Alisa Kyrö 2006
MyVe Saara Leino 2006
MyVe Aarno Isolauri 2008
MyVe Eero Nikulainen 2008
MyVe Pekko Tuittu 2010
MyVe Petteri Luostarinen 2008
MyVe Enna Anttila 2008
MyVe Milja Kummila 2008
MyVe Kerttu Leino 2008
Paimion Pesis Miika Peippo 2008
Pesäsudet Janika Hyötilä 2006
Pesäsudet Lilli Laurila 2006
Puhti Emilia Mättö 2006
Puhti Pihla Tikka 2006
PuMu Elmeri Suominen 2006
PuMu Otto Männikkö 2008
Roihu Aatos Kontra 2006
Roihu Alvar Calonius 2006
Roihu Santeri Lassila 2006
Roihu Tommi Tolonen 2006
Ruoveden Pirkat Ilona Juurakko 2006
Ruskon Pallo-67 Jenna-Maria Huovinen 2008
Ruskon Pallo-67 Viljami Sulavuori 2008
Sastamalan Kumuri Eevertti Nykvist 2008
Sastamalan Kumuri Pihla Joensuu 2008
Sastamalan Kumuri Vili Reinola 2008
Turku-Pesis Elli Luotonen 2008
Turku-Pesis Linnea Kurki 2008
Turku-Pesis Lotta Farshid 2008
Turku-Pesis Lotta Farshid 2008
Turku-Pesis Senni Suominen 2008
UPV Juho Kesti 2006
UPV Topias Kujansuu 2006
ViPa Samu Ilomäki 2010
ViPa Timi Seppänen 2010
ViPa Tobias Vänttinen 2010

 

Itä-Länsi

Pesäpallokauden päätösristeily