Eteläisen alueen Itä-Länsi ottelut pelataan 11.9.2022. Pelipaikkoina ovat E-ikäiset Sastamalassa, D-ikäiset Janakkalassa ja C-ikäiset Helsingissä.
D-ikäluokassa pelataan neljä ottelua pojat ja tytöt kilpasarja sekä pelisarja.
D-IKÄISET 2022
Kilpasarja, Pojat
Itä Länsi
Aatu Tulkki/HP Rasmus Leino/Tarmo
Lauri Rokka/HP Matias Härmä/Manse
Elmeri Muukka/HP Veeti Saarimaa/Tahko
Anton Hakaste/Espoon Pesis Miro Vasarainen/Tahko
Sakari Rossi/Espoon Pesis Paavo Lehto/Tahko
Matias Hakaste/Espoon Pesis Ville Marttila/Joko-Paukku
Leon Haapsaari/KePe Joacim Ruokonen/Joko-Paukku
Anton Koskela/KePe Reino Saarinen/Joko-Paukku
Juuso Vuojärvi/KePe Rasmus Halme/TuPe
Leevi Saresma/LMV Miikka Tiittanen/TuPe
Leo Rajaniemi/LMV Hermanni Hakasalo/KaMa
Niila Rajala/LMV Taavi Manner/KaMa
Kilpasarja, Tytöt
Itä Länsi
Anni Pärtty/HP Alina Turunen/Espoon Pesis
Inka Hovi/HP Tähkä Lehtonen/Espoon Pesis
Pinja Pasi/HP Muusa Helminen/Espoon Pesis
Pihla Paasi/HP Peppi Korpela/Espoon Pesis
Elli Holmi/Puhti Aada Korpela/Tahko
Elsa Pitkänen/Puhti Enni Tikka/Tahko
Oona Myyrä/Puhti Milja Ylianttila/Tahko
Kiia Katajala/Puhti Ella Immonen/Tahko
Sara Tikka/Roihu Saara Lankinen/LP
Oona Tuuri/Roihu Annastiina Heikkilä/LP
Sanni Haveri/Roihu Iiris Sjöman/LP
Lilja Kojo/Roihu Vilja-Maria Wahl/LP
Pelisarja, Pojat
Itä Länsi
Kaapo Kattelus/KPL Eetu Vainio/PeSu/EuVe/UPV
Joona Saarinen/KPL Viljami Selinheimo/LP
Jan Vuollet/KiPe06 Riku Mäkelä/PöU
Maksim Jämsä/Roihu Mikko Koivisto/Tahko
Olavi Vahos/Paukku Veikka Alho/Tahko
Veeti Pylkkö/SuPo Aatu Peltola/TuPe
Petrus Herola/PuMu Joona Koskela/TuPe
Niklas Elo/LMV Jalonen Eino/LaJy
Ilari Kallio/LMV Saarinen Lukas/LaJy
Matias Lapinharju/KePe Viljami Sulavuori/Paipe-Rusko-Ahto
Aatos Pajusuo/KePe Rasmus Sampalahti/MyVe
Reko Virtanen/Espoon Pesis Toni Blomqvist/Kunnari Salo
Pelisarja, Tytöt
Itä Länsi
Kaisa Tie/Jana Sinem Sami/HuVe
Janna Salo/Jana Pihla Joensuu/Kumuri
Nanna Ahonen/Espoon Pesis Jutta Hirvonen/Kumuri
Siri Salminen/LMV Anni Mäntymaa/MansePP
Hilda Laaksonen/LMV Sanni Lahtinen/MansePP
Venla Ahvenainen/KePe Siiri Erkkylä7Turku/Rusko/Paimio
Milla Hacklin/Puhti Linnea Kurki/Turku/Rusko/Paimio
Beeda Kansanaho/Puhti Pihla Korhonen/Tahko
Neija Rosenqvist/Roihu Saaga Hurmerinta/Tahko
Marie Pahkala/Roihu Nella Ala-Sulkava/RuoPi
Saana Pellinen/SuPo Isla Mikkonen/RuoPi
Lotta Aalto/SuPo Sofia Rainio/YPA