Tsempparit ja onnistujat

Nuorisoleirin 2017 tsempparit ja onnistujat

Pelinjohtajien on tullut aika valita joukkueidensa tsempparit ja onnistujat.
Palkittavat ilmoitettava tällä lomakkeella perjantaihin 28.7. klo 12 mennessä.

Palkinnot jaetaan leiridiskon yhteydessä.

Joukkueen nimi:Sarja:Tsemppari:Onnistuja:
Pesäkarhut c-tytötC-tytöt kilpasarjaKaisa MäkeläFanny Lahtinen
RoihuC-tytöt kilpaSalli PalolaTiia Schleifer
Joensuun MailaPojat kilpasarjaEelis KemppiläMiska Markkanen
MansePPPelisarjaValtteri AnttilaSamu Hakanen
Rauman Fera C3PelisarjaNoora KajaanRiina Korri
UP-VC-tytöt pelisarjaVerna MyllymaaMai-Neea Aalto
Manse PP CP1KilpaTarmo YlivinkkaSami Keskinen
Ylihärmän pesis-junkkaritTyttöjen kilpasarjaJanette OksanenEmmi Riihimäki
Hyvinkään TahkoTytöt pelisarjaSantra KoskinenMatleena Rättö
    
kannuksen urac tytöt pelisarjaeerika vierimaaanni kotimaa
Muhoksen Pallo-SalamatTytöt kilpasarjaNoora FasseAino Näppä
KEPEC-POJAT PELISARJARoope KorkiakangasMirko Niskanen
Nivala-PesisPelisarja c-tytötLinnarinne RoosaToivoniemi Veera
    
Pesä Ysit Lappeenrantatyttöjen pelisarjaAleksandra RutonenIiris Partanen
Kouvolan PallonlyöjätPojat KSTimi JoukainenSanteri Soininen
Halsuan ToivoC-tytöt kilpasarjaAlondra LannajärvPinja Karjalainen
Pöytyän Urheilijat C-tytötPelisarjaHeta RaitalaSofia Riitamaa
Kou C-pojatPojat PelisarjaJuho "kissu" IsoniemiMatias Rauhala
Haminan palloilijatC-pojat kilpaVerneri ForsellOlli Kiuru
Kpk c-tytöt pelisarjaPelisarjaHenni HärmäLeena Keränen
Ilmajoen Kisailijat IKC-tytöt PelisarjaSanni MäenpääSenni Tuuri
Lippo juniorit Oulu 1Kilpasarja tytötVilja TapiainenEbba Talonen
Lahden Mailaveikot c-pojatPPSAaro OnnelainenEemeli Laine
Puurtilan ISKUtyttöjen pelisarjaKerttu NuijaRiia Toivanen
OuhuPelisarjaWilma RautioMatleena Törmäkangas
Kpl 2PeliMatias KoivistoSamu Rasimus
Eurajoen VeikotPojat pelisarjaPaavo AhoAleksi Hietala
Alajärven AnkkuritC-pojat kilpasarjaJami LassilaTuukka Etula
Lapuan Virkiä C-tytötKilpasarjaElla KurkimäkiAnniina Kangasluoma
Oulaisten HuimaC- tytöt pelisarjaWilma RautioMatleena Törmäkangas
Puurtilan Kisa-PojatPojat pelisarjaValtteri LaukkanenJeri Pylkkänen
Vimpelin Veto 2Pojat PelisarjaLauri VihriäläCasper Saari
Fera C2TPSJanina SäikkäAnna Hannula
Loimaan Palloilijat Juniorit C-pojatPelisarjaElmeri IivonenAatu Heikkilä
Turku-pesispoikien pelisarjaEevertti SiltalaAaro Vahtera
Fera RaumaC-tytöt  kilpasarjaEmma JunnilaAino Tanhua
Tyrnävän Tempaustytöt pelisarjaErika VäliheikkiElla Hannuniemi
Kirittäret c-tytötPelisarja, tytötRiina RautioReetta Luukas
Keravan PesisC-tytöt pelisarjaEevi MakkonenIiris Valonen
napepelisarjaniilo pennanenolli pulkkinen
Kuusankosken PuhtiTytöt pelisarjaJenni PeussaEnni Töyry
Ruoveden PirkatC-tytöt pelisarjaSofia MäkinenJasmin Viitanen
Köyliön LallitPelisarjaViivi Ala-RistaniemiVeera Jokela
Jokioisten KoetusC-pojat pelisarjaEetu MutikainenJoel Ilola
Myve CtPelisarjaVeera TannerVivian Aho
KaMa C1Pojat kilpaRasmus ToivonenRomi Huunonen
Pesäkarhut D-punaisetTyttöjen pelisarjaHenna LahtinenVilma Järvinen
Kokemäen Kova-Väki C-tytötPelisarjaVeera KarenNoora Ossa
Kipa90Kilpasarja c-pojatLassi vasarainenElmeri purmonen
Kauhajoen KarhugirlsKilpasarjaElla Latva-PanulaViivi Seppälä
Ulvilan Pesä-Veikot Cp02Poikien pelisarjaJarno KuokkanenJulius Mäkinen
PattU C-pojatKilpasarjaJimi LeskinenLenni Isokääntä
Kiri-JunioritPelisarjaMiro NieminenVille Hyvönen
Sotkamon JymyPojat KilpasarjaAleksanteri HuotariJoona Kinnunen
mupskilpa tytöt b nea lotvonen ulkokentän jäätävän hyvä koppari
Espoon pesispelisarjaAino ViljakainenKaisa Pylväs
Ipv C 2Pojat pelisarjaOskari TuuvaNiko Paloniemi
Kankaanpään mailajunioritKilpasarjaJanette NiemiHeidi Kulmala
Lahden MailaveikotC-tytöt pelisarjaTiia LahtinenVenla Rantamäki
ylihärmän pesis junkkarittyttöjen pelisarjamariella latvalalaura ronkanen
Vimpelin Veto C1C-pojat kilpasarjaRony SaariJaakko Polso
Siipe ctKilpasarjaPeppi PasanenSiiri Pulkkinen
Hyvinkää 3Pojat pelisarjaOskar SavolainenUkko Peltola
RoihuC-pojat pelisarjaMax SchroderusOkko Elomäki
Loimaan PalloilijatPelisarjaMette JuurenheimoEveliina Vainio
Ylivieskan KuulaC-pojat kilpasarjaMiko-Gabriel RaudasojaVille Vesaluoma
Pattu junioritTytöt kilpasarjaReetta salmela 
Hyvinkää 2C-pojat kilpasarjaVille VierimaaJoose Kukkola
Mailattaret, VaasaC-tytöt kilpasarjaMilja PanulaEerika Peltoniemi
Smj-T02Tyttöjen KilpasarjaIida tervalaMaija Siltala
Hyvinkään Tahko C1Poikien kilpasarjaJuuso LuostariEelis Luomala
Pattu junioritTytöt kilpasarjaReetta salmelaSini Pikkarainen
Espoo 1C-tyttöjen kilpasarjaSuvi PyöräläKiisa Uusitalo
Pomarkun Pyryc-p pelisarjaAnton HeinonenKasper Rajala
IPV pojatKilpasarjaEetu KnutarsOtto Mäkitalo
Kajaanin PallokerhoTytöt kilpasarjaMette LeskinenSalla Tegelberg
Pöytyän urheilijatPoikien kilpasarjaVeikka HurmeOskari Kula
Vihdin PalloPojat pelisarjaKaarlo KauriinvahaVeeti Vapalahti
Haminan Palloilijat C-tytötKilpasarjaTaru ToikkaElina Muurman
Kama 2Pojat pelisarjaJuho SirénJulius Snåre
Siilinjärven PesisKilpasarja- PojatSebastian LahtiPeetu Makkonen
Tyrnävän tempaus c pojatPojat pelisarjaSamuel ArolaKonsta Piippo
UP-V C01 pojatPelisarja pojatAtte PiisiTuukka Suni
Hämeenkyrön Räpsä C-tytötC-tytöt pelisarjaElla LuomajärviVenla Rajakoski
Peräseinäjoen ToiveTPSElina KantoSara Rinta-Korkeamäki
Oulun lippo pesis B-junioritTalkoo-sarjaOssi SonninenAleksi Junkkonen
Kempeleen Kiri C-pojatKilpasarjaIlpo KorhonenIlmari Kustula
    
Roihu-Hamina ctTyttöjen pelisarjaAnni HyttiAssi Rislakki
Joensuun Maila/mustatc-t pelisarjaJanni HaavistolaLotta Nuutinen
SMJ pojat 01Pojat kilpasarjaMikko PeltomäkiRasmus Teppo
Lippo juniorit Oulu 2Tyttöjen pelisarjaAnnika MarttilaJenni Starck
Nurmon JymyKilpasarja tytötAnna HonkalaMirja Alanko
Kempeleen kiriC tytöt kilpaKaisa HaverinenJuuli Lahdenperä